Zbog problema s bolešću i ozljedama napadača izbornik hrvatske nogometne reprezentacije Slaven Bilić pozvao je na pripreme u Rovinj napadača Slaven Belupa, Bojana Vručinu.
Nakon što su zbog ozljeda otpali Mladen Petrić i Mario Mandžukić, a kako Ivica Olić ima anginu, a Ivan Klasnić želućanih problema, Bilić je ostao na samo dvojici napadača - Eduardu i Nikoli Kaliniću. Zbog toga je poziv dobio drugi strijelac Prve HNL koji je ove sezone postigao 13 pogodaka.
"S obzirom na okolnosti poziv Vručini je realan. O Olićevom i Klasnićevom oporavku ovisit će hoće li Vručina putovati u Andoru", kazao je Bilić.
Hrvatska izabrana vrsta priprema se za susret s Andorom u Rovinju, a ogled protiv Andore je na rasporedu prvog travnja. (H)

