Internet, Televizija, Zanimljivosti

Srijeda, 20.04.2011.

Tagovi: kraljevsko vjenčanje, princ William, Kate Middleton, blogeri, Nova TV, Dnevnik.hr

  • 09:47

Doma.tv i Dnevnik.hr pozivaju blogere da se Skypeom uključe u prijenos kraljevskog vjenčanja

Vjenčanje britanskog princa Williama i njegove djevojke Kate Middleton pratit će cijeli svijet, a uživo će ga prenositi i portal Dnevnik.hr i kanal Doma TV koji pozivaju sve blogere koji borave u Velikoj Britaniji da se pridruže njihovom timu koji će izvještavati s ovog događaja.

Svi oni koji imaju nešto dodati o ovom događaju, a u to vrijeme će se zateći u Velikoj Britaniji, te žele na jedan dan postati dio reporterske ekipe i dati svoj doprinos specijalnom programu povodom kraljevskog vjenčanja, mogu se javiti na mail kraljevsko.vjencanje@novatv.hr.

Osim postova, tekstova i fotografija, blogeri će se Skypeom moći izravno uključiti u prijenos na portalu Dnevnik.hr i kanalu Doma TV te hrvatskoj publici prenijeti dio 'svatovske' atmosfere iz Londona i drugih dijelova Velike Britanije.

Višesatni specijal s brojnim uključenjima 29. travnja počinje u 11.30 sati, uz voditelje, goste-komentatore te uključenje reporterke iz Londona i naravno - blogere.