Automobili

Ponedjeljak, 12.10.2009.

Tagovi: opel, insignia, karavan

  • 15:45

Opel Insignia Sports Tourer 2.0 DTH Cosmo

Opel Insignia karavan - Elegancija prije svega

Sjeća li se još tko Vectre karavan? Ili Signuma? Kockasti Opelov dvojac, bez šarma i lišen emocija, u zaborav je pao čim je na scenu po prvi puta stupila Insignia Sports Tourer

Piše: Davor Grubić

Upakiran u atraktivno odijelo hrvatskog i europskog automobila godine sprijeda, te dizajnerski sjajno riješenom stražnjicom, novi Opelov karavan ne samo da izgleda bolje od prethodnika, već nadmašuje i većinu sadašnje konkurencije. Pogotovo u kombinaciji sa atraktivnim 19 colnim naplatcima i nizom kromiranih detalja na karoseriji.

No, ne samo da je od prethodnika ljepši, nego od Vectre ima i veći prtljažnik! Jedino u čemu stari karavan nadmašuje Insigniju je teretni prostor kada se obore stražnja sjedala. Umjesto 1850 l, u stražnji će se kraj sada nagurati 300-tinjak litara manje. Ipak, kome je to najbitnija karakteristika, bolje je da umjesto karavana potraži neko dostavno vozilo.

Više pročitajte na portalu 4kotača.

Izvor: 4kotača