Glazba, Hrvatska, Zagreb

Ponedjeljak, 16.03.2009.

Tagovi: koncert, MMC Studio

  • 16:51

Radost i Andrija uživo u klubu MMC Studio

Grupe Radost! i Andrija nastupaju u novom zagrebačkom klubu MMC Studio u Vlaškoj

Slavi se prvi dan proljeća, dan nakon kojeg zimske depresije bivaju zamijenjene proljetnim. Andrija i Radost! pozivaju vas 21. ožujka na glazbeni događaj u zagrebačkom klubu MMC Studio, povodom predstavljanja novih albuma tih grupa, koji će, kako stoji u priopćenju, dotad možda izaći, a možda i neće.

Radost! je zagrebačka grupa osnovana 2006. godine, dosad su objavili album “Radost!” oslobađa" 2007. za zagrebački “Slušaj najglasnije” i beogradski “Kornet”, a upravo dovršavaju drugi album “Radost! si i u radost ćeš se pretvoriti”. Objavljeni su i na kompilaciji “Šta treba maloj deci”.

Linkovi
http://www.myspace.com/rrradost
http://www.last.fm/music/Radost%21

Andrija je livanjska grupa osnovana 2003. godine.Objavili su album “Zar i ti sine bildaš” 2007. za “Slušaj najglasnije”. Imaju dovršena tri albuma koji čekaju izdavača. Nastupali na više desetaka koncerata u Hrvatskoj i Bosni i Hercegovini.

Linkovi
www.bend-andrija.com
www.myspace.com/bendandrija
http://www.last.fm/music/Andrija

Napomena: MMC Studio radi do ponoći, tako da će svirka početi na vrijeme (najkasnije u 21), a upad stoji 30 kuna.