Glazba, Hrvatska, Svijet

Srijeda, 20.01.2010.

Tagovi: koncerti

  • 10:16

Ska punk subota u AKC Medika sa Cherkezi United i Kamo Sutra

U novootvoreni, za klupsku namjenu osposobljen prostor u prizemlju AKC Medika ove subote poziva dva lokalna benda koji svoj žestoki punk rock izričaj nadopunjuju etno i socio motivima Ukrajine, Bosne i Hercegovine te Balkana, a sve to sa glazurom od popularnog ska ritma.

Piše: Dunja Lendić

KAMO SUTRA Ska-Punk-rock bend koji 15 godina uveseljava metropolu svojim ludim, žestokim, veselim i energičnim svirkama. Upravo su završili album prvijenac ''Boljšoj!'' snimljen u KramaSonik studiju kod Hrvoja Niksića. Kamo sutra kombiniraju punk-rock sa novim valom 80-ih, ska, sevdahom i garageom.

CHERKEZI UNITED
Jednako energični hrvatsko/ukrajinski ska/punk-rock/folk kvartet koji obrađuje teme iz crtanih filmova opet je aktivan i po prvi put će zasvirati na bini u Pierottijevoj 11.

Nakon koncerata DJ GYROS istovremeno će slati angažirane sms poruke te odabirati the best of ska selekciju sa svog Ipod touch-a.

Izvor: AKC Medika/Attack!