Mandžukić odlučio derbi - Juventus: Inter - 1:0 - Monitor.hr
08.12.2018. (08:57)

Torinski gas

Mandžukić odlučio derbi – Juventus: Inter – 1:0

“On je jedan od onih igrača koji uvijek može odlučiti utakmicu, čak i na svoj loš dan”, rekao je trener Juventusa Massimiliano Allegri nakon sinoćnje utakmice Juventus-Inter u kojoj je Mandžukić zabio za 1:0. S druge, Interove strane, stajala su još tri hrvatska igrača Brozović – Perišić – Vrsaljko. Mandžukiću je postignuti gol bio sedmi ovosezonski, a Ronaldo, koji je i sinoć igrao, ih ima 10. Forum.hr misli da će ovo biti velika Mandžukićeva godina. Sportske

Slične vijesti

22.05.2019. (13:00)

Pep Guardiola već postigao verbalni dogovor s Juventusom za iduće četiri sezone, tvrdi talijanski novinar koji je prvi bio objavio o dogovoru Ronalda i Juvea

17.05.2019. (18:00)

Massimiliano Allegri više nije trener Juventusa usprkos tome što su u pet godina bili pet puta prvaci Italije, neoprostivo je bilo ispadanje iz Lige prvaka od Ajaxa u četvrtfinalu

17.04.2019. (17:00)

Dionice Juventusa pale 21 posto nakon ispadanja iz Lige prvaka

25.11.2018. (09:39)

Kapetan sa Save

Mandžukić ponio kapetansku vrpcu Juventusa – i zabio gol

Pored Ronalda i Bonuccija Mario je Mandžukić sinoć ponio kapetansku traku Juventusa, a onda i dao gol za 2:0 protiv Spala. Prvi gol dao je Portugalac. Inače, otkako je Gigi Buffon otišao Max Allegri ima strategiju dodijeljivanja uloge kapetana raznim igračima – ove su sezone to bili Chiellini, Barzagli, Khedira, Dybala i prijespomenuti Bonucci. Juventus je prvi na ljestvici s 37 bodova, 9 više od Intera. Goal

08.11.2018. (09:52)

Puno bivših

Juventus vodio, u posljednjih 8 minuta United zabio 2 gola

Odličnim golom Ronalda udarcem lopte u letu Juventus je bio poveo protiv Manchester Uniteda u Torinu (netko bi Portugalcu morao reći da ne radi ono s pokazivanjem mišića nakon gola), a i bio je bolji veći dio utakmice. Posljednjih 10 minuta United je živnuo pa je prvo Mata zabio odličnim golom iz slobodnog udarca, nakon što je tek ušao u utakmicu, a u prtljavom autogolu za 1:2 sudjelovalo su petorica igrača. Mario Mandžukić ušao u nadoknadi, igrao 2-3 minute. Forum.hr analizira utakmicu i Mourinhovu reakciju nakon, kao i izjave na presici poslije.

29.04.2018. (09:41)

Mario Mandžukić igrao s rupom u nozi – njegov Juventus na gostovanju u Milanu pobijedio Inter 3:2 postigavši dva gola u posljednjih pet minuta utakmice

23.07.2017. (16:14)

04.06.2017. (09:19)