Šarić najbolji u napetom meču Sixersa protiv vodeće momčadi lige - Monitor.hr
15.03.2017. (07:52)

Mamin sin

Šarić najbolji u napetom meču Sixersa protiv vodeće momčadi lige

Dario Šarić odigrao je sinoć sjajnu utakmicu za Philadelhia 76erse u tijesnom porazu 106:104 od Golden State Warriorsa, vodeće momčadi lige. Pišu Sportske da je Šarić odigrao jednu od najboljih utakmica u karijeri, u kojoj je za 37 minuta postigao 25 poena (šut iz igre 11/20, trica 2/6, slobodna bacanja 1/2), uhvatio 7 skokova i imao 6 asistencija, tri ukradene lopte i dvije blokade. Ovdje video sinoćnje Šarićeve igre, kaže voditelj “he has been the man for Philadelhia”… CSN Philly piše da Šarić odlično igra u posljednje vrijeme jer mu je iz Hrvatske u posjetu stigla majka Veselinka, po prvi put otkako je u rujnu otišao u SAD. ESPN

Slične vijesti

08.05.2018. (10:02)

Odličan Dario Šarić odigrao najbolju utakmicu doigravanja i odveo Philadelphiju do prve pobjede u polufinalnoj seriji Istočne konferencije NBA lige [video_icon] (lijepo je čuti i kako TV-komentatori pravilno izgovaraju njegovo prezime)

03.02.2018. (09:43)

Dobra večer hrvatskih košarkaša u NBA ligi: Bojan Bogdanović, Dario Šarić i Dragan Bender ostvarili dvoznamenkasti učinak, a Šarić i double-double, jedino doduše on pobijedio

06.01.2018. (10:05)

FiloDarija

Šarić igrač mjeseca u Philadelphiji: Obožavamo Darija, njegov loš engleski i veliko srce

Dario Šarić proglašen je igračem mjeseca Philadelphia 76ersa za prosinac kad je zabijao 17 poena po nastupu, imao 7,9 skokova i 3,9 asistencija po utakmici, uz šut za tricu 38,8 posto. “Ekipa obožava Darija, njegov loš engleski i veliko srce. Svi ga volimo i jako poštujemo. Igra sjajnu košarku”, rekao je trener 76ersa Brett Brown [video_icon]. Inače, klub ima baš dobar sajt – puno videa, fotografija, statistike. Index

01.01.2018. (10:43)

Odličan Dario Šarić na Staru godinu: U pobjedi svoje Philadelphije nad Phoenixom (123:110) postigao 27 poena i tako izjednačio rekord sezone [video_icon]

03.12.2017. (14:55)

Šarić utrpao 17 koševa u 13. pobjedi Philadelphije

30.11.2017. (17:09)

08.11.2017. (09:43)

Odlična utakmica Darija Šarića sinoć za Philadelphia 76erse – slavili na gostovanju kod Utah Jazza 104:97, Šibenčanin za 36 minuta igre upisao 25 koševa i 10 skokova, ovdje isječci njegove igre

07.09.2017. (16:50)

Turska ili Rusija?

Eurobasket: Hrvatska razbila Češku s 38 razlike

Hrvatska je košarkaška reprezentacija u 5. kolu Eurobasketa razbila Češku sa 107-69 uz 25 koševa Bojana Bogdanovića i 18 Darija Šarića. Posebno je uvjerljiva bila posljednja četvrtina, koju su izabranici Ace Petrovića dobili s uvjerljivih 29-9. Svojeg protivnika u osmini finala saznat ćemo večeras, kad igraju Turska i Latvija. Vrlo je izgledno da ćemo sljedeću utakmicu igrati protiv Turske ili Rusije, ovisno tko završi trećeplasiran u skupini D. Index

31.07.2017. (23:27)

Dario Šarić objasnio kako se igra za reprezentaciju: Netko to osjeća, netko ne osjeća – ako nisi sto posto spreman za reprezentaciju, bolje da nisi ovdje