Polufinale Lige prvaka: Real-Bayern i Liverpool-Roma - Monitor.hr
13.04.2018. (12:34)

Polufinale Lige prvaka: Real-Bayern i Liverpool-Roma

Real Madrid i Bayern te Liverpool i Roma polufinalni su parovi Lige prvaka (Sportske). Prve utakmice su 24. i 25. travnja, uzvrati 1. i 2. svibnja, finale 26. svibnja u Kijevu. Marseille – Salzburg i Arsenal – Atletico Madrid polufinalni su parovi Europske lige. Prve utakmice na rasporedu su 26. travnja, a uzvrati 3. svibnja, finale 16. svibnja u Lyonu (Sportske).

Slične vijesti

10.12.2021. (08:00)

Hvala Oršiću

Dinamo pobijedio West Ham i zaradio 630 tisuća eura

Dinamo se pobjedom u Londonu protiv West Hama 1:0 plasirao u sljedeću fazu Europske lige. Dinamo je do ove utakmice u Europi zaradio ukupno oko 14 milijuna eura sa svim bonusima. I prije bodova u skupini, a svaki vrijedi 210 tisuća eura, osigurao je više od 12 milijuna eura zarade samo plasmanom u Europsku ligu. Pobjeda u Londonu mu je donijela 630 tisuća eura. No, tu priči nije kraj. Drugo mjesto u skupini je nagrađeno s 550 tisuća eura, a plasman u sljedeću fazu natjecanja s još 500 tisuća eura, dakle ukupno milijun i 680 tisuća eura. Lov na bodove i novčane nagrade nastavlja se i u proljeće. T-portal

27.02.2021. (10:30)

Lopta je - puna novaca

Dinamo u osmini finala ide na Tottenham, dosad zaradio 12 milijuna eura

Dinamo je u osmini finala Europske lige izvukao jednog od najjačih mogućih protivnika, moćni engleski Tottenham, pa nije čudo da kladionice očekuju da će proći londonski klub. Igrat će se 11. i 18. ožujka, ali još se ne zna gdje, zbog epidemioloških mjera. Dinamo je od UEFA-inih nagrada ove sezone zaradio oko 12 milijuna eura, a na službenoj UEFA-inoj ljestvici od danas je na visokom 35. mjestu među svim europskim klubovima – sezonu su počeli na 49. mjestu. Sportske

22.08.2020. (10:19)

Treslo se sve osim tribina

Sevilla u odličnoj utakmici osvojila Europsku ligu

Nogometaši Seville pobjednici su Europske lige – u finalu igranom u Koelnu svladali su milanski Inter sa 3-2 (2-2). Inter je poveo iz kaznenog udarca kojega je iskoristio Romelu Lukaku (5-11m), Sevilla je preokrenula s dva gola Luuka de Jonga (12, 33), da bi na 2-2 poravnao Diego Godin (35). U drugom poluvremenu jedini pogodak postigao je stoper Seville Diego Carlos (74).

30.05.2019. (08:30)

Keep Calm and Win the Euro-League

Chelsea osvojio Europsku ligu – pobijedili Arsenal 4:1

Finale se igralo na Olimpijskom stadionu u Bakuu, a tek nakon prvih 45 minuta se “otvorilo” pa su svi golovi pali u drugom poluvremenu (i to odlični). Inače, vezni igrač Chelseaa Mateo Kovačić postao je tek drugi hrvatski nogometaš koji je osvojio Ligu prvaka (s Realom) i Europsku ligu , prije njega to je uspjelo samo Ivanu Rakitiću (sa Sevillom i Barcelonom).

12.04.2019. (09:57)

Europska liga: Prednost za Arsenal, Benficu, Chelsea i Valenciju

03.11.2018. (17:44)

Nema više, planule su sve ulaznice za povijesnu utakmicu Dinama! Ako pobijede Spartak iz Trnave na Maksimiru u četvrtak, osigurat će proljeće u Europi, prvi put od 1970.

05.10.2018. (01:00)

Jesen za proljeće

Nova pobjeda u Euro-ligi: Anderlecht-Dinamo 0-2

Odlični Dinamo u Bruxellesu je pobijedio Anderlecht s 2:0 u susretu drugoga kola Europske lige, što mu je druga pobjeda u skupini. Ovime su napravili velik korak prema europskom proljeću, što čekaju od 1970. godine.