Filip Zubčić osvojio srebro na Svjetskom prvenstvu - Monitor.hr
16.02.2021. (16:30)

Bijeli vitez

Filip Zubčić osvojio srebro na Svjetskom prvenstvu

Najbolji hrvatski skijaš Filip Zubčić stigao je do finala natjecanja u paralelnom veleslalomu na Svjetskom prvenstvu u Cortini d’Ampezzo. Na kraju Zubčić je uzeo srebrno odličje, što je ukupno deseta medalja za hrvatsko skijanje na svjetskim prvenstvima. Sportske

Slične vijesti

02.02.2020. (21:30)

Tik uz postolje

Filip Zubčić četvrti na Svjetskom kupu

Filip Zubčić je u veleslalomu u Garmisch Partenkirchenu osvojio četvrto mjesto zaostavši za pobjednikom, Francuzom Alexisom Pinturaultom, 35 stotinki. Zubčić je nakon prve vožnje bio deveti, ali u drugoj utrci ostvario je najbolje vrijeme, što mu je na kraju donijelo četvrto mjesto. Novi list

14.02.2015. (09:18)

Američki skijaš Ted Ligety upisao se u povijest osvojivši treće uzastopno zlato u veleslalomu na svjetskim prvenstvima. Filip Zubčić osvojio 16. mjesto sa zaostatkom od 2.86 sekundi