Juventus vodio, u posljednjih 8 minuta United zabio 2 gola - Monitor.hr
08.11.2018. (08:52)

Puno bivših

Juventus vodio, u posljednjih 8 minuta United zabio 2 gola

Odličnim golom Ronalda udarcem lopte u letu Juventus je bio poveo protiv Manchester Uniteda u Torinu (netko bi Portugalcu morao reći da ne radi ono s pokazivanjem mišića nakon gola), a i bio je bolji veći dio utakmice. Posljednjih 10 minuta United je živnuo pa je prvo Mata zabio odličnim golom iz slobodnog udarca, nakon što je tek ušao u utakmicu, a u prtljavom autogolu za 1:2 sudjelovalo su petorica igrača. Mario Mandžukić ušao u nadoknadi, igrao 2-3 minute. Forum.hr analizira utakmicu i Mourinhovu reakciju nakon, kao i izjave na presici poslije.

Slične vijesti

22.05.2019. (13:00)

Pep Guardiola već postigao verbalni dogovor s Juventusom za iduće četiri sezone, tvrdi talijanski novinar koji je prvi bio objavio o dogovoru Ronalda i Juvea

17.05.2019. (18:00)

Massimiliano Allegri više nije trener Juventusa usprkos tome što su u pet godina bili pet puta prvaci Italije, neoprostivo je bilo ispadanje iz Lige prvaka od Ajaxa u četvrtfinalu

Windows 7 su završili svoj životni ciklus, a ja ih još uvijek koristim. Što mi je činiti?

Kada su Windows 7 izašli u listopadu 2009. Microsoft je obećao 10 godina podrške. Od 14. siječnja Microsoft više ne podržava Windows 7. Prema podacima s Netmarketshareu, Windows 7 operativni sustav i dalje se vrti čak 26 posto svih računala za koje ubuduće neće biti novih sigurnosnih nadogradnji i biti će sve izloženija novim virusima i sigurnosnim napadima. Windows 10 možete kupiti izravno od Microsofta po cijeni od 139 USD, cijena Windows 10 Pro kreće od 199,99 USD. No, ako koristite kupon za popust NYOFF35 na Keysworlds.com cijena je samo 9,09 €! Pogledajte koje se još lude prilike nude...

17.04.2019. (17:00)

Dionice Juventusa pale 21 posto nakon ispadanja iz Lige prvaka

08.12.2018. (09:57)

Torinski gas

Mandžukić odlučio derbi – Juventus: Inter – 1:0

“On je jedan od onih igrača koji uvijek može odlučiti utakmicu, čak i na svoj loš dan”, rekao je trener Juventusa Massimiliano Allegri nakon sinoćnje utakmice Juventus-Inter u kojoj je Mandžukić zabio za 1:0. S druge, Interove strane, stajala su još tri hrvatska igrača Brozović – Perišić – Vrsaljko. Mandžukiću je postignuti gol bio sedmi ovosezonski, a Ronaldo, koji je i sinoć igrao, ih ima 10. Forum.hr misli da će ovo biti velika Mandžukićeva godina. Sportske

25.11.2018. (09:39)

Kapetan sa Save

Mandžukić ponio kapetansku vrpcu Juventusa – i zabio gol

Pored Ronalda i Bonuccija Mario je Mandžukić sinoć ponio kapetansku traku Juventusa, a onda i dao gol za 2:0 protiv Spala. Prvi gol dao je Portugalac. Inače, otkako je Gigi Buffon otišao Max Allegri ima strategiju dodijeljivanja uloge kapetana raznim igračima – ove su sezone to bili Chiellini, Barzagli, Khedira, Dybala i prijespomenuti Bonucci. Juventus je prvi na ljestvici s 37 bodova, 9 više od Intera. Goal

29.04.2018. (09:41)

Mario Mandžukić igrao s rupom u nozi – njegov Juventus na gostovanju u Milanu pobijedio Inter 3:2 postigavši dva gola u posljednjih pet minuta utakmice

23.07.2017. (16:14)

04.06.2017. (09:19)