El Clasico: Real - Barcelona 2:0 - Monitor.hr

Real je preskočio Barcelonu na vrhu ljestvice Primere.

Rezultati by SofaScore

Slične vijesti

07.05.2018. (07:02)

Odličan el Clasico: Barcelona dvaput vodila, Real dvaput izjednačio, odlični golovi Suareza, Messija i Balea, a nije ni Ronaldov loš, Goals Arena ima sve snimke, inače, ovo je bio posljednji Iniestin el Clasico

11.09.2017. (14:56)

Za ručak - utakmica

Real i Barca igraju u 1 popodne, radi bolje prodaje u Aziji

Prvi el clasico sezone u španjolskom prvenstvu između Real Madrida i Barcelone prebačen je na subotu 23. prosinca u 13 sati. Termin usred dana u vrijeme ručka neuobičajen je za Španjolsku, no La Liga je ovako odlučila kako bi privukla što veći broj televizijskih gledatelja u inozemstvu, a posebno radi konkurencije moćne Premier League na azijskom tržištu, piše Punch. Marca se pita što će se dogoditi s Barcelonom ako bi Katalonija proglasila neovisnost o Španjolskoj.

03.12.2016. (22:43)

Bez poraza

Modrić otkrio kako su on i Ramos matirali Barcelonu

Hrvatski kapetan Luka Modrić rekao je kako mu je prilikom izvođenja slobodnog udarca u 89. minuti branič Sergio Ramos signalizirao da mu nabaci loptu koju je zatim sretno poslao u mrežu Barcelone za 33. utakmicu Real Madrida bez poraza. “Srećom bio je na pravom mjestu kao i uvijek. To je nešto prirodno, nešto što ne vježbamo. I da, ovo ću pamtiti”, izjavio je Modrić nakon remija 1:1 na Camp Nou. T-Portal

03.12.2016. (12:37)

Španjolske mušice

Index povodom današnje utakmice Barcelone i Real Madrida donosi pregled pregled “el Clasica koji su na ideološkoj ili sportskoj dimenziji odredili razvoj jednog i drugog kluba i utjecali na emocionalne i kulturološke promjene u društvu i na razvoj nogometa”. Dnevnik.hr ima 10 najboljih golova u povijesti utakmice najvećih španjolskih suparnika.

02.04.2016. (23:55)

Osveta je slatka

El Clasico: Real uzvratio Barceloni; do pobjede s deset igrača

Real je slavio sa 2:1 na Nou Campu iako je zadnjih desetak minuta igrao s igračem manje. Malo je tko vjerovao da će Real smoći snage i uzvratiti Barceloni za težak poraz iz prvog dijela sezone, kada su Katalonci na Santiago Bernabeuu slavili sa 4:0. Rakitić je za Barcu igrao do 74. minute, bio je asistent Piqueu (video ovdje) za vodstvo Barce. Na drugoj strani Modrić je pak odigrao cijeli susret za Real i sudjelovao u akciji kod izjednačujućeg gola (video ovdje). Pritisak Reala, koji je osjetio svoju priliku urodio je plodom i u 85. minuti Ronaldo je posve utišao Nou Camp (video ovdje). Sports Illustrated, T-Portal

17.11.2015. (21:00)

Prijetnja nad stadionima

Nogomet u znaku terorizma: Posvuda specijalci naoružani do zuba

Na londonskom stadionu Wembley večeras se u 21 sat održava prijateljska utakmica Engleske i Francuske, a susret prate neviđene mjere sigurnosti zbog nedavnih terorističkih napada u Parizu. Stadion i područje oko njega puni su naoružanih specijalaca spremnih da reagiraju i na najmanju prijetnju. Francuski i britanski navijači najavili su kako će prije početka susreta zajedno pjevati francusku himnu Marseljezu koja je, kao i prije u prošlosti, postala simbolom otpora zlu. Nakon terorističkih napada u Parizu sigurnosne mjere postale su top tema uoči subotnjeg El Clasica, koji se igra na stadionu Santiago Bernabeu u Madridu, a jake sigurnosne mjere su pratile i današnji prijateljski susret Hrvatske i Rusije. Prijateljska utakmica nogometnih reprezentacija Njemačke i Nizozemske, koja se večeras trebala igrati u njemačkom gradu Hannoveru, otkazana je iz sigurnosnih razloga, zbog dojave o bombi, koja ipak nije pronađena.