Dani Olmo postaje najskuplji Dinamov igrač u povijesti - ide za 30-ak milijuna eura - Monitor.hr

Dani Olmo postaje najskuplji Dinamov igrač u povijesti – ide za 30-ak milijuna eura

Sjajni je Španjolac jednostavno prerastao ‘modre’ i sad je najbolje vrijeme za odlazak s Maksimira, a službena je procjena kako Dani Olmo (21) u ovom trenutku vrijedi minimalno 15 milijuna eura, no ta će cifra biti samo temelj za licitaciju jer za Olma se zanimaju najveći europski klubovi poput Bayera, Borussije i Milana. Njegov menadžer Andy Bara misli da će otići za između 30 i 40 milijuna eura. T-Portal

Najveći transfer u povijesti Dinama – Dani Olmo ide u Leipzig za 35 milijuna eura

Ukupna zarada Dinama od transfera Danija Olma u Leipzig s bonusima i postocima od budućih transfera trebala bi iznositi oko 35 milijuna eura, što će biti najveći transfer u povijesti maksimirskog kluba. Olmo dolazi u vodeću momčad Bundeslige, kod mladog trenera Juliana Nagelsmanna, drži da će tu napraviti veliki iskorak u karijeri. Sportske

16.11.2019. (12:30)

Dinamu još jedan milijun eura više

Dani Olmo zabio u prvoj utakmici za reprezentaciju, tri minute nakon što je ušao u igru

Olmo je u igru ušao u 66. minuti umjesto Alvara Morate koji ga je prilikom zamjene digao, poljubio i zaželio mu sreću, da bi ovaj u 69. minuti zabio gol. Prekrasnu je “loptu s očima” u prostor poslao Bayernov Thiago Alcantara, a Olmo je uspješno izbjegao zaleđe, ali i golmana Malte te poslao loptu u nebranjenu mrežu. Bio je to gol za 5-0. Španjolska pobijedila rezultatom 7-0. Inače, još jedan debitant, Pau Torres također je zabio u svojoj prvoj utakmici, i to u prvoj minuti od ulaska. AS