Barcelona je zadržala vrh, Atletico otpao iz utrke za naslov - Monitor.hr
08.05.2016. (21:18)

Barcelona je zadržala vrh, Atletico otpao iz utrke za naslov

U 37. kolu španjolske lige vodeća Barcelona pobijedila je u gradskom derbiju Espanyol sa 5:0 (video golova), a Real je kod kuće nadigrao Valenciju sa 3:2 (video). Levante je pobijedio Atletico sa 2:1 (video) i Madriđane izbacio iz utrke za naslov. Rasprava na Forumu. Večernji, T-Portal

Slične vijesti

11.05.2017. (07:52)

Atletico pobijedio, Real prošao u Ligu prvaka

Nogometaši Real Madrida izborili su finale Lige prvake iako su izgubili od Atletica 2:1 na Vicente Calderonu (video najboljih trenutaka). Kraljevski klub zahvaljujući pobjedi u prvoju utakmici od 3:0 i današnjim golom Isca prošli su u finale gdje će pokušati obraniti naslov prvaka. Golove za Atletico zabili su Saul Niguez (12) i Antoine Griezmann (16-11m). Forum.hr, BBC, HRT

07.02.2015. (18:32)

Gdje je Modrić kad ga trebaju

Atletico razbio Real na krilima Mandžukića!

U 22. kolu španjolske Primere Atletico Madrid pobijedio je vodeći klub lige Real 4:0, a Mario Mandžukić može se smatrati jednim od heroja utakmice. Naš je nogometaš asistirao Tiagu za prvi pogodak u 13. minuti, a nakon što su Casillasovu mrežu zatresli Saul (17.) i Griezmann (66.), u 90. se minuti i sam upisao na listu strijalaca nakon nabačaja Torresa. Real je prvi na tablici s 4 boda prednosti nad Atleticom i Barcelonom, s time da Katalonci imaju utakmicu manje. Index

05.01.2015. (10:53)