VAR u HNL-u od iduće sezone - Monitor.hr
24.12.2018. (18:30)

Oko VARovo

VAR u HNL-u od iduće sezone

Video tehnologija VAR bit će testirana ove sezone u HNL-u na nekim utakmicama, a od iduće sezone ova video-pomagala nogometnim sucima bit će obavezna za svim utakmicama. Trošak je do milijun i pol dolara, 80% pokrit će FIFA, a ostatak HNS. Klubovi moraju omogućiti samo prostoriju za VAR suce na stadionu. 24 sata

Slične vijesti

26.05. (23:32)

Vječiti derbi

HNL: Dinamo pobijedio Hajduk 3-1

Dinamo je pobijedio Hajduk u derbiju 3-1 i tako ga gurnuo na četvrto mjesto budući da je Osijek slavio protiv Intera također s 3-1. Dva gola dao je Gavranović, a jedan Hajrović dok je s druge strane počasni gol postigao Mijo Caktaš i postao najbolji strijelac HNL-a.

16.05. (06:30)

I tako svaki put odsad

Bravo za HNS: Ispraznili Dinamov sjever zbog “šugave Rijeke pune Srba”

Disciplinski sudac HNL-a kaznio je Dinamo zbog navijanja BBB-a na utakmici protiv Rijeke na Rujevici kad su BBB-i uzvikivali “Šugava Rijeko puna si Srba ne brini Rijeko ima jos vrba”, što i inače rade. Sudac Klakočer kaznio je Dinamo s 10.000 kuna, a navijače zatvaranjem sjeverne tribine na prvoj idućoj domaćoj utakmici, što bi bilo protiv Hajduka. Novi list

14.05. (16:00)

HNS predstavio VAR, počinje se koristiti na proljeće 2020. godine

02.06.2018. (20:53)

U uzvratnoj utakmici dodatnih kvalifikacija za HT Prvu ligu Varaždin je na svom stadionu pobijedio Istru s minimalnih 1:0, ali s ukupnih 3:2 gosti su ostali u Prvoj ligi

13.05.2018. (21:23)

U praktički vaterpolo utakmici (vidi slike) Gorica je postala novi član Prve HNL!

29.04.2018. (07:45)

Prva ligaška pobjeda Rijeke u Maksimiru nakon 2.829 dana: U susretu 32. kola Prve HNL pobijedili Dinamo 1:0, pogodak odluke zabio Maxwell Acosty u 39. minuti

17.12.2017. (17:00)

Bili tići osigurali drugo misto

Hajduk razbio Inter 5:0, svi golovi u drugom poluvremenu

U susretu 20. kola Prve HNL Hajduk je na Poljudu razbio zaprešićki Inter 5-0, a svih pet pogodaka Bili su postigli u drugom poluvremenu. Strijelci za domaće bili su Ohandza (49. minuta), Said (56.), Erceg (67., 75.) i Almeida (78.). Hajduk je ovom pobjedom osigurao drugo mjesto na ljestvici, odmah iza zasad nedodirljivog Dinama. Rijeka pobijedila Rudeš 3:0, aktualni prvak sad je na 4. mjestu. Večernji

11.12.2017. (07:02)

Rijeka prekinula niz od 92 dana bez ligaške pobjede na domaćem travnjaku – na Rujevici pobijedili Slaven Belupo 2:0 (Sportske [video_icon]), dok je Hajduk istim rezultatom na stadionu Maksimir porazio Lokomotivu (Sportske [video_icon])

09.12.2017. (17:43)

Catch me if you can

Dinamo razbio Istru 5:1, pobjegao pratiteljima na 15 bodova

Uvjerljivom 5:1 pobjedom nad Istrom 1961 nogometaši Dinama učvrstili su prvo mjesto ljestvice Prve HNL. Do 14. pobjede u sezoni zagrebačke Modre vodili su Moro (19. minuta), Soudani (38), Ćorić (78.) i Hodžić (83., 90.+2), a poraz Istrana malo je ublažio Maksimović na otvaranju drugog poluvremena (49.). Neporaženi Dinamo sada ima 47 bodova, čak 15 bodova više od Osijeka i Hajduka koji, s utakmicom manje, dijele drugo mjesto. Novi list