Split pred utakmicu - ovako nije bilo otkako je Tito došao otvoriti Mediteranske igre - Monitor.hr
10.10.2019. (17:30)

E, al dolazi Jovanka Grabar-Titarović

Split pred utakmicu – ovako nije bilo otkako je Tito došao otvoriti Mediteranske igre

Slobodna piše da je grad pod policijskom opsadom kao da je najavljen teroristički napad: čak dva dana prije susreta s Mađarskom u Marmontovoj su zaustavljali i legitimirali građane koji nose – ruksake i kapuljače! Za neviđenu atmosferu pripremaju se sve raspoložive snage, a posebno zrakoplovstvo. Poljud i okolicu nadlijetat će helikopteri, a spremne su i antidron puške. Golubovi, oprez, moglo bi letit perje!

Slične vijesti

17.03. (17:30)

Korona-2020, Euro-2021

Euro 2020 odgođen na 2021.

UEFA je odgodila Euro 2020 za godinu dana na 2021. godinu, zbog pandemije koronavirusa. Prvenstvo s 24 reprezentacija održat će se tako od 11. lipnja do 11. srpnja 2021. Sve reprezentativne utakmice, natjecateljske i prijateljske, su odgođene, a završnica kvalifikacija za Euro održat će se početkom lipnja.

26.01. (19:01)

"I papa Ivan Pavao je bio drugi"

Hrvatska izgubila od Španjolske 20:22

Hrvatska je na početku utakmice u finalu Eura 2020 povela, da bi se rezultat izjednačio i do kraja prvog poluvremena bio 12:11 za Španjolce. Nakon lošeg starta u drugom poluvremenu, u kojem se razlika povećavala u korist Španjolske, Kauboji su izjednačili i u 50-tim minutama ponovo i poveli. No, u dramatičnoj završnici borbe, Španjolci su ipak odnijeli pobjedu rezultatom 22:20. Jutarnji, 24sata

19.01. (17:30)

Epski preokret

Hrvatska ponovno u vrhu europskog i svjetskog rukometa

Nakon dramatične utakmice protiv Njemačke, u kojoj suKauboji pobijedili sa 25-24 (11-14), Hrvatska je osigurala polufinale Eura. Izbornik Lino Červar kaže da su rukometaši na poluvremenu prihvatili njegovu tezu, a ta je da ne priznaje poraz. “Hrvatsku smo opet vratili tamo gdje joj je mjesto, u vrh svjetskog i europskog rukometa, što mi je posebno drago jer su neki izgubili nadu”, rekao je Červar. Mediji u regiji pišu o čarobnom preokretu i herojskoj pobjedi Kauboja.

28.11.2019. (14:30)

Brze i kratke

08.10.2019. (19:30)

Stražnji ulaz

Reprezentacija na Euro može i da ne prođe kvalifikacije

Ne igra se nogomet zato da se prođe u kvalifikacije, nego zato da se lijepo igra, no T-Portal u najavi utakmice u četvrtak (prijenos NovaTV u 20:15) kalkulira o prolasku reprezentacije na Euro 2020, čak i da kiksamo u kvalifikacijama. Idealan scenarij bio bi da upišemo svih šest bodova u iduće dvije utakmice, no, ako to i ne uspijemo, priliku za odlazak imat ćemo kroz play-off Lige nacija – preduvjet je da se na Euro direktno kvalificiraju Portugal, Engleska, Belgija, Španjolska, Italija i Francuska.

01.10.2019. (18:30)

Iz daljine izgleda dosta dobro!

UEFA zabranila Hajduku igranje na Poljudu – travnjak je “bolestan”

UEFA-in je inspektor ustvrdio da je teren “bolestan” i traži da se ne koristi do utakmice Hrvatska-Mađarska 10. listopada (kvalifikacije za Euro 2020). Reprezentacija će ovo ispoštovati jer ionako trenira u Omišu, ali se 6. listopada treba igrati Hajduk-Varaždin, što bi Splićani mogli odgoditi, no problem je što HNS i Hajduk ne komuniciraju pa dogovaranje ide preko splitskog gradonačelnika. Stvar oko travnjaka je što je Hajduk prije godinu dana kupio travu koja nije otporna na klimatske uvjete u Dalmaciji, pogotovo ne ljeti. 24 sata

26.09.2019. (23:30)

Ne dirajte mi Modrića!

Zbog Europskog prvenstva prelazak na novi TV signal – mjesec dana ranije

Odašiljači i veze podnijeli su HAKOM-u zahtjev da prelazak na DVB-T2 multipleks M1 umjesto od 1. srpnja 2020. počinje od 25. svibnja 2020. Zašto? Od 12. lipnja do 12. srpnja 2020. održava se 16. Europsko prvenstvo u nogometu, pa da bi se ljudi bunili zbog promjene pred samu završnicu prvenstva. HRT