Disciplinski sudac Pavličić-Bekić: Maknuli su me zbog Soudanija - Monitor.hr
06.07.2017. (17:10)

Neki su jednakiji

Disciplinski sudac Pavličić-Bekić: Maknuli su me zbog Soudanija

Saša Pavličić-Bekić u srijedu je službeno maknut s pozicije disciplinskog suca Prve i Druge hrvatske nogometne lige, a jedini mogući razlog svoje smjene vidi u činjenici da se zamjerio vladajućim strukturama kad je prošle sezone kaznio Dinamova igrača Soudanija zbog nesportskog ponašanja. “U tri godine sam kao predsjednik Disciplinske komisije i disciplinski sudac imao preko 700 odluka, a samo je jedna preinačena. Nije li indikativno da se nakon ove moje odluke mijenjao Disciplinski pravilnik. Zašto je HNS to napravio?“ pita se Pavličić-Bekić. Sportske novosti

Slične vijesti

27.05.2017. (18:56)

The king is dead, long live the queen

Na oproštaju od sezone Dinamo razbio Rijeku 5-2 uz Soudanijeva 3 pogotka

U posljednjem kolu Prve hrvatske nogometne lige Dinamo je na Maksimiru pred 12 tisuća navijača razbio Rijeku s 5-2. Pogotke za Modre postigli su Soudani (4., 34., 44. minuta), Olmo (47.) i Hodžić (52.), dok su za goste mreže zatresli Vešović (45.) i Andrijašević (83.), od kojih je potonji i promašio udarac s bijele točke (Zagorac obranio). S obzirom na to da je Rijeka već ranije osigurala naslov prvaka, ovaj rezultat nije uopće važan u borbi za pobjednika lige, ali je itekako bitan u psihološkom smislu uoči sudara istih klubova u finalu kupa. Sportske novosti

19.03.2017. (17:08)

Soudani i Hodžić za napetost u zraku

Dinamo razbio Istru, čeka se kiks Rijeke protiv Belupa

Na stadionu Aldo Drosina Dinamo je razbio domaću Istru s visokih 3:0, a u listu strijelaca upisali su se Soudani (19. minuta) i Hodžić (52., 1. minuta sudačke nadoknade). Dinamo je sada smanjio zaostatak za Rijekom na samo jedan bod. Rijeka, međutim, od 17h na domaćem terenu dočekuje petoplasirani Slaven Belupo. Index