Slovenska skijašica Štuhec nastavlja senzaciju - prva u Val d'Isereu - Monitor.hr
17.12.2016. (14:16)

Brdo kod Maribora

Slovenska skijašica Štuhec nastavlja senzaciju – prva u Val d’Isereu

Slovenska skijašica Ilka Štuhec osvojila je spust u današnjoj utrci u francuskom Val d’Isereu, što je njena četvrta pobjeda ove sezone (video spusta). Senzacija 26-godišnje Mariborčanke tim je veća jer do ove godine nije imala niti jednu pobjedu – najbolje mjesto bilo joj je četvrto. Današnju utrku završila je 28 sekundi ispred Austrijanke Cornelije Huetter i 32 ispred Talijanke Soffije Goggia koja tkđ. proživljava sjajnu sezonu. 24ur.com, Daily Progress

Slične vijesti

13.02.2017. (06:42)

Slovenska skijašica Ilka Štuhec osvojila je zlatnu medalju u spustu na Svjetskom prvenstvu u Sankt Moritzu, ovo joj je prva medalja sa svjetskog prvenstva

03.12.2016. (11:49)

"Uspeh kariere" - što bi rekao Slovenac

Senzacija: Slovenka Štuhec pobjednica spusta u Lake Louiseu

Slovenska skijašica Ilka Štuhec iznenadila je pobijedivši u spustu u kanadskom Lake Louiseu, što je 26-godišnjoj Mariborčanki ujedno i prvo postolje u Svjetskom kupu. Štuhec je na stazu krenula sa startnim brojem 29, kad je na vodećoj poziciji iznenađujuće bila Talijanka Sofia Goggia, koja se tek spustila u cilj i počela slaviti. Ni dvije minute poslije jedina slovenska predstavnica u Lake Louiseu svladala je stazu za 1:45.48 minute, nadmašivši Goggiu za 22 stotinke. RTV Slo [video_icon]…