U Dinamu imaju pravo, stvarno im prijeti organizirani kriminal - Monitor.hr
07.06.2019. (14:30)

U Dinamu imaju pravo, stvarno im prijeti organizirani kriminal

Gdje ćeš bolje potvrde od onoga da su odlučili vratiti na važnu funkciju u klub osobu koja je osuđena za potkradanje tog istog kluba. Jest, nepravomoćno, jest taman na 4 godine i 11 mjeseci zatvora, što je za dlaku dovoljno da ta osoba ne mora u zatvoru čekati izricanje pravomoćne presude ili se skrivati u BiH, što je, kad se sve skupa zbroji i oduzme, taman dovoljno da se ta ista osoba može vratiti na ono što se zove mjestom zločina. A to je GNK Dinamo. Zoran Mamić jučer je predstavljen kao novi sportski direktor u Maksimiru – piše Darko Pajić za Novi list, a povodom dramatičnog apela Dinama predsjednici i premijeru.

Slične vijesti

21.05. (16:30)

Nek prebace bizone iz zoološkog!

Maksimir neupotrebljiv, Dinamo i reprezentacija traže zamjenu

Stadion Maksimir je nakon zagrebačkog potresa dobio oznaku “privremeno neuporabljivo” (idući tjedan konačna presuda), pri čemu je najproblematičnija istočna tribina čija je statika narušena i prijeti urušavanjem. Ligu prvaka Dinamo ovako neće moći igrati pa ostaju stadioni u Rijeci i Osijeku, dok reprezentacija osim ova dva grada može još i u Split. Index

23.01. (13:30)

Volim te mama, al ne više od Olma

Najveći transfer u povijesti Dinama – Dani Olmo ide u Leipzig za 35 milijuna eura

Ukupna zarada Dinama od transfera Danija Olma u Leipzig s bonusima i postocima od budućih transfera trebala bi iznositi oko 35 milijuna eura, što će biti najveći transfer u povijesti maksimirskog kluba. Olmo dolazi u vodeću momčad Bundeslige, kod mladog trenera Juliana Nagelsmanna, drži da će tu napraviti veliki iskorak u karijeri. Sportske

Ljetna rasprodaja: Nabavite Windows 10 potpuno besplatno!

Stigla je najveća ljetna softverska rasprodaja u 2020. Keysworlds.com vam nudi softverske licence i ključeve po izuzetno povoljnim cijenama, a ovog puta uz uredski softver u paketu dobivate i Windwows 10 besplatno. Evo za ilustraciju cijena nekoliko kombinacija: Microsoft Office 2019 Pro + Windows 10 Pro po cijeni od 32,99 eura. Ili još povoljnije nešto stariji Office 2016 Pro + Windows 10 Pro za svega 18,49 eura. Opširnije o paketima, cijenama i kako pomoću kupona dobiti te lude cijene.

12.12.2019. (23:30)

Eno veselje u BiH

Rekordna zarada Dinama ove sezone od Lige prvaka

Dinamo je u Europi ove sezone samo iz nagradnog fonda Uefe za Ligu prvaka ukupno zaradio 29,5 milijuna eura. To nije sve. Od marketinških prava zaradio je još između dva i tri milijuna eura, a i zarada od ulaznica bila je izdašna jer je Maksimir bio rasprodan za sve tri utakmice Lige prvaka. Zbrojeno, Dinamo je do srijede 11. prosinca zaradio oko 34 milijuna eura, dvostruko više nego prošle sezone kad je igrao u osmini finala Europske lige. T-Portal

11.12.2019. (22:30)

Ispali do kraja

Dinamo izgubio od Manchester Cityja 1:4

Na utakmici Lige prvaka u Maksimiru Dinamo je izgubio od Manchester Cityja s tri gola razlike. Prvi gol prednosti na našoj strani postigao je Dani Olmo u 10. minuti, no City je u 34. minuti izjednačio, a u drugom poluvremenu zabio dva gola u četiri minute. Atalanta je u Harkivu pobijedila Šahtar 3:0 pa je Dinamo ispao i iz Europske lige.

27.11.2019. (10:30)

Teoretski, još uvijek može osvojiti i Ligu prvaka

Dinamo još može do osmine finala Lige prvaka, ali i potpuno ispasti iz Europe

Dinamo može do osmine finala Lige prvaka jedino ako pobijede Manchester City, a u drugi susret završi neodlučenim ishodom ili pobjedom Atalante. U slučaju neodlučenog ishoda protiv Cityja, Dinamo ne može do osmine finala elitniog natjecanja »Starog kontinenta«, ali može do 16-ine finala Europske lige. Uz remi u Zagrebu momčadi Nenada Bjelice bi trebao remi u Harkovu ili pobjeda Šahtara. Tablice, jučerašnji rezultati i raspored današnjih utakmica Lige prvaka.