Bilić vodio protiv budućeg prvaka, pa primio gol iz penala u nadoknadi - Monitor.hr
17.04.2016. (15:36)

I opet suci odlučjuju

Bilić vodio protiv budućeg prvaka, pa primio gol iz penala u nadoknadi

West Ham Slavena Bilića u gostima je kod Leicestera, vodeće momčadi Premier lige, odigrao 2:2, primivši pogodak iz penala u 5. minuti sudačke nadoknade. Leicester je poveo golom Vardyja u 18. minuti, ali su Čekićari preokrenuli golovima Carrolla (84., 11m) i Cresswella (86), samo da bi u posljednjim trenucima susreta doživjeli šok. Leicester ima 8 bodova prednosti nad drugoplasiranim Tottenhamom. Daily Mail, Jutarnji

Slične vijesti

14.03.2017. (22:46)

Lisica novog stoljeća

Liga prvaka: Leicester prošao Sevillu odličnom igrom i s igračem manje

Nevjerojatni Leicester prošao je u četvrtfinale Lige prvaka, po prvi put u povijesti, pobijedivši Sevilu s 2:0 fantastičnom igrom i golovima Morgana i Albrightona (u Andaluziji izgubili 2:1). Neobični klub u prošloj je sezoni osvojio Premiership, a sad se grčevito bori za ostanak u prvoj engleskoj ligi, no u posljednje tri utakmice s novim trenerom Shakespeareom sve su tri pobijedili (“noć sirove strasti” piše BBC). Juventus se bez problema plasirao u četvrtfinale Lige prvaka pobijedivši 1:0 Porto u Torinu golom Paula Dybale iz penala u 42. minuti (Goal.com). Mandžukić odigrao cijeli susret, Pjaca ušao u 46. minuti (ovdje snimka kako Slavonac asistira Dalmatincu).

24.07.2016. (14:18)

Vedran Ćorluka velika želja Claudija Ranierija: Leicester sljedeće odredište?

04.05.2016. (18:48)

Prave lisice

Leicester će zaraditi više od 200 milijuna eura

Osvajanjem Premiershipa Leicesteru su se otvorila vrata u svijet najbogatijih klubova. Šuška se o nagradnim fondovima koje će momčad Claudija Ranierija dobiti na račun svojih predstava ove sezone – 200 milijuna eura. Oko 120 milijuna eura Leicester je zaradio zbog osvajanja lige, za sudjelovanje u Ligi prvaka i televizijska prava zaradit će dodatnih 40 milijuna eura, a tu su i brojne marketinške mogućnosti. 24sata

03.05.2016. (14:46)

Leicester je prvu momčad platio 20 milijuna funti, a mogao bi je prodati za 150 milijuna

02.05.2016. (23:55)

Lisice slave

Chelsea izjednačio protiv Tottenhama, Leicester prvak Engleske

Leicester je postao novi prvak Engleske i to zahvaljujući Chelseaju koji je protiv Tottenhama na Stamford Bridgeu odigrao 2:2 (Leicester sad ima 7 bodova prednosti, 2 utakmice prije kraja). Ovo je prvi naslov za Lisice u njihovoj 132-godišnjoj povijesti. Spursi su tako propustili još jednu šansu za naslov, posljednju pobjedu donio im je prije 26 godina Gary Lineker. O prvacima raspravlja i Forum.hr. Jutarnji, BBC

01.05.2016. (08:49)

Leicester bi zaradio više kad ne bi bio prvak Engleske, jer ne bi morao platiti ogromne neočekivane bonuse treneru i igračima

14.04.2016. (23:50)

Claudio Ranieri o tajni Leicasterovog uspjeha (7 bodova prednosti na vrhu Premiershipa 7 kola prije kraja): "Vjerujem igračima i dajem im dva dana u tjednu slobodno. Sve dok oni meni daju sve od sebe." U nedjelju dočekuje Bilićev West Ham.

05.03.2016. (16:45)

Sjajan londonski derbi, profitirao – Leicester!