Hrvatska na punom Maksimiru slavila 1:0 protiv Ukrajine - Monitor.hr
24.03.2017. (21:57)

Minimalno je dovoljno

Hrvatska na punom Maksimiru slavila 1:0 protiv Ukrajine

Hrvatski navijači su se nakon dvije godine vratili na Maksimir, a Modrić i društvo odužili su im se na najbolji mogući način. Reprezentacija Hrvatske pobijedila je Ukrajinu s 1:0 u 5. kolu kvalifikacijske skupine I te se sa 13 bodova pristojno odvojila na vrhu. Svjetsko prvenstvo u Rusiji sada je jako blizu, a junak je strijelac prekrasnog pobjedničkog gola Nikola Kalinić. U 37. minuti Modrić je dao za Rakitića koji je sjajno pronašao Kalinića. Napadač Fiorentine okrenuo se na malom prostoru i zabio za vodstvo Hrvatske. Večernji, Forum.hr, Sportske novosti

Slične vijesti

08.10.2017. (19:13)

Bez prave šanse

Balaban, Kalinić i Kramarić na popisu 100 najgorih napadača Premier lige

Britanski Daily Mail objavio je popis stotinu najgorih napadača koji su ikad zaigrali u Premier ligi, a na listi su svoje mjesto pronašla i trojica naših nogometaša. Na 13. mjestu je Boško Balaban, koji je u dresu Aston Ville upisao devet nastupa i pritom nije zatresao mrežu nijednom, na 68. je Nikola Kalinić, koji je u 44 nastupa za Blackburn zabio 7 pogodaka, te Andrej Kramarić, kojem su dva pogotka u 15 nastupa bila dovoljna za 87. mjesto. Sportske novosti

13.01.2017. (19:47)

Rijeka odbila kinesku ponudu 5 milijuna eura za Franka Andrijaševića, propao transfer Nikole Kalinića iz Fiorentine u redove kineskog prvoligaša Tianjin Quanjian; Hajduk ostao bez milijuna

20.10.2016. (22:33)

Europska liga: Nikola Kalinić zabio dva gola za Fiorentinu, Brozović isključen; Šahtar kod kuće s 5-0 "demolirao" belgijski Gent, cijelu utakmicu za domaće odigrao Srna, Eduardo ušao u 81. minuti; Manchester United s 4:1 pregazio turski Fenerbahče; bečka Austria izvukla bod kod Rome (3:3)

24.04.2016. (23:51)

Firenza: Fiorentina – Juventus 1:2, Mario Mandžukić dao prvi gol za Juventus, Nikola Kalinić je izjednačio, ali nije iskoristio penal u 90. minuti za 2-2. [video_icon]

25.12.2015. (20:20)

Dok jednom ne smrkne...

Džeko najveće razočaranje Serie A, Kalinić među najboljim kupnjama

ESPN je objavio analizu prve polovice sezone talijanske Serie A, a bosanskohercegovački nogometaš Edin Džeko proglašen je najvećim razočaranjem. Džeko je, podsjetimo, zabio svega tri pogotka u prvenstvu, a ‘proslavili’ su ga nebrojeni promašaji. Napolijev Gonzalo Higuain, pak, u analizi je istaknut kao najbolji igrač lige, a naš Nikola Kalinić spomenut je u kategoriji najboljih pojačanja – bivšeg nogometaša Hajduka Fiorentina je platila 5,5 milijuna eura Dnjipru, a on je već postigao deset pogodaka. Dnevnik.hr

09.11.2015. (09:32)

U posljednjem susretu 12. kola talijanskog nogometnog prvenstva Fiorentina na gostovanju pobijedila Sampdoriju 2:0 preuzevši vodstvo na ljestvici, a drugi gol za ‘viole’ zabio je hrvatski reprezentativac Nikola Kalinić

18.10.2015. (20:52)

Kalinić nastavlja zabijati velikanima: Postigao gol u porazu od Napolija

27.09.2015. (23:07)

Kalinićeva utakmica života: Zabio 3 komada Interu, izborio crveni karton i penal